Опис послуги

Код
17-09
Назва
Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм замість втраченого або викраденого
Строк надання
Не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети
Платність послуги
Інформаційна картка

Територіальність

Громадяни України незалежно від місця проживання.

Необхідні документи

1.Заява-анкета.

2.Заява про оформлення паспорта для виїзду за кордон у зв'язку з його втратою або викраденням у довільній формі.

3.Витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань (у разі викрадення паспорта на території України).

4.Паспорт громадянина України (для особи, яка досягла 14-річного віку та проживає в Україні).

5.Документи, що підтверджують сплату адміністративного збору, державного мита (у разі втрати паспорта) або роздрукована квитанція з програмного продукту «cheсk» або інформацію (реквізити платежу) про сплату збору в будь-якій формі*

6.Свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентними органами іноземної держави, - у разі оформлення паспорта для виїзду за кордон особі, яка не досягла 14-річного віку.

Якщо батьки або один із батьків такої особи на момент її народження були іноземцями або особами без громадянства, також подається довідка про реєстрацію особи громадянином України.

7. Документ, що посвідчує особу законного представника, та документ, що підтверджує повноваження особи як законного представника – у разі подання документів законним представником.

Для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон особі, яка не досягла 12-річного віку, або особі, яка не може пересуватися самостійно у зв’язку з тривалим розладом здоров’я та яка потребує термінового лікування за кордоном, що підтверджується медичним висновком закладу охорони здоров’я, оформлений в установленому порядку, додатково подається одна фотокартка розміром 10 х 15 сантиметрів .

Доступна консультація
Реєстрація в електронній черзі для цієї послуги неможлива, завітайте до офісу ЦНАП.

Для деяких послуг можлива консультація, яку здійснює уповноважений представник.