Оформлення ID-карти за місцем звернення


Оформлення ID-карти за місцем звернення

          За повідомленням Державної міграційної служби Донецької області у період дії карантину на всій території України оформлення документів, які посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи її спеціальний статус, здійснюється за місцем звернення.

       Це означає, що на час карантину для отримання паспорта громадянина України у формі ID-картки, особа може звернутися до підрозділу Міграційної служби або до Центру надання адміністративних послуг, незалежно від зареєстрованого місця проживання. Між тим, це не позбавляє особу від подання повного пакету документів, передбаченого законодавством. Зокрема зазначаємо, що необхідна у пакеті документів довідка про реєстрацію місця проживання  оформлюється за місцем реєстрації особи.
         Перелік документів, необхідний для оформлення паспорту, можна  знайти на сайті Центру надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради: https://cnap.bahmutrada.gov.ua/poslugi/area/subgroup/1.
            Здійснити попередній запис та отримати консультації з питань оформлення паспорту в Центрі можливо за телефонами-(0627) 44-50-27, 095-202-31-87.