Комплекса послуга «єМалятко» користується попитом серед батьків новонароджених малюків


          З початку року комплексною послугою «єМалятко» скористалися 73 родини. Щасливі батьки отримали перші документи своїх малюків, серед них 35 – хлопчиків, та 38 – дівчат.  
           Найпопулярнішими іменами серед хлопчиків стали: Олексій, Артем, Ярослав, Максим, Тимофій, Михайло. Найпопулярнішими іменами серед дівчаток: Анастасія, Ангеліна, Софія, Марія, Катерина, Ярослава.
          Інноваційна комплексна послуга користується попитом. Ще рік тому, щоб отримати всі необхідні послуги для малюка, батькам доводилося відвідувати декілька держустанов та подавати безліч різних документів, на все це витрачалося декілька днів, зараз це доступно за однією заявою.
          Цікава інформація! Цифрове свідоцтво має таку ж юридичну силу, як і його паперовий аналог, його можна використовувати у подорожах Україною, а також при отриманні банківських, медичних та освітніх послуг.

       Як отримати цифрове свідоцтво про народження дитини:
       - встановіть або оновіть мобільний застосунок ДІЯ;
         - оберіть "Додати свідоцтво про народження дитини" та введіть серію та номер документа;
         - свідоцтво про народження має з'явитись у засосунку.
      Увага! Оскільки державна реєстрація народження є базовою (обов’язковою) послугою, сервісом «єМалятко» можуть скористатися тільки батьки які не отримували свідоцтво про народження дитини.