22 серпня 2025 року проведено онлайн – прийом мешканців громади у відеоформаті, під час якого громадяни мали можливість отримати консультації у фахівців Центру надання адміністративних послуг, відділу реєстрації Бахмутської міської ради та КП «Бахмутське БТІ».
Кожну попередньо зареєстровану особу було особисто запрошено та надіслано посилання на проведення онлайн-зустрічі. Загалом зареєструвалось 17 мешканців Бахмутської громади та Бахмутського району.
Географія спілкування охопила Полтавську, Київську, Дніпропетровську, Волинську, Вінницьку, Кіровоградську, Черкаську та Чернігівську області.
Тематика консультацій, які були надані: державна реєстрація права власності на нерухоме майно, право на яке виникло до 2013 року; відновлення втрачених документів на майно; актуалізація даних в реєстрі територіальної громади; питання щодо оформлення спадщини; подовження у судовому порядку термінів вступу до спадщини; оформлення довідки БТІ про правову належність майна; отримання компенсації за зруйноване майно; подання повідомлення про зруйноване майно.
Не зупиняємось на досягненому. Працюємо над доступністю послуг. Слідкуйте за нашими оголошеннями на офіційних ресурсах Бахмутської міської ради.